У Покровську відбулося засідання госпітальної ради

Сьогодні, 16 квітня, у Покровську відбулося чергове засідання госпітальної ради. 

Нагадаємо, відповідно до Порядку створення госпітальних округів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 932, госпітальні округи утворюються як «функціональне об’єднання закладів охорони здоров’я, розміщених на відповідній території».

На початку 2018 року Уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Донецької  області. Створено 6 госпітальних округів: Слов’янський, Бахмутський, Краматорський, Покровський, Волноваський, Маріупольський. До Покровського госпітального округу увійдуть медичні заклади, розташовані на території  Покровська, Мирнограда, Селидового, Добропілля, Новогродівки, Авдіївки, Покровського району, Мар’їнського району, Ясинуватського району та Добропільського району.

Сьогодні на засіданні госпітальної ради керівникам медичних закладів розповіли про можливість співпраці з міжнародною організацією ПРООН. Так, організація готова стати спонсором розробки стратегії розвитку на 5 років для кожного з медичних закладів, які входять до госпітального округу.

Але у головних лікарів виникло багато питань, щодо того, як саме буде збиратися інформація про роботу медичних установ.

Також керівники лікарень відзвітували перед головою госпітальної ради Сергієм Шутько про стан перетворення закладів ІІ рівня надання медичної допомоги в комунальні некомерційні підприємства.

Розповіли лікарі й про готовність до укладення договорів з НСЗУ з 1 липня 2019 року для участі у Державній програмі «Безкоштовна діагностика».

 

 

 

- Реклама -