Владу Покровська просять посприяти у відновленні руху залізницею Покровськ-Добропілля-Дубове

Владу Покровська просять поспиряти у відновленні пасажирського руху залізницею Покровськ — Добропілля — Дубове. Відповідна петиція з`явилася на сайті електронних петицій.

Так, автор звернення Павло Белецький наголошує, що через скасування у 2009 році пасажирського руху залізницею Покровськ-Добропілля-Дубове було порушено соціальні та трудові міграції населення міст Покровськ, Добропілля, Добропільського та Олександрівського районів Донецької області (всього 129 тис. чоловік населення, без Покровська — 66 тис. чоловік), частково — міста Мирноград, Покровського району Донецької області та Барвінківського району Донецької області. Окремі села залишилися взагалі без рейсового пасажирського сполучення з районом, областю.

«Налагодження регулярного пасажирського курсування залізницею Покровськ — Добропілля — Дубове (- Лозова) посилить зв’язок міста Покровськ із районами та віддаленими селами у північно-західній частині Донецької області, Харківською областю, надасть змогу зручної пересадки пасажирам Покровська на Лиман, Полтаву, Київ, значно скоротить час у дорозі, порівняно із маршрутом пасажирських (приміських) потягів через Павлоград. Більше громадян, в тому числі — туристів, зможе відвідати місто Покровськ, що позитивно впливатиме на фінансовий стан міста. Будуть створені умови для подальшого прогресу в соціально-економічному розвитку як міста Покровськ, так і районів у північно-західній частині Донецької області», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що для того, щоб петиція потрапила на розгляд до міського голови Покровська, вона повинна зібрати 175 голосів мешканців за 90 днів. Наразі петиція набрала 78 голосів. До завершення голосування залишилося 62 дні.

Підтримати цю петицію можна за посиланням.

 

- Реклама -