У Добропіллі відбувся семінар з бізнес-планування

Вчора, 10 квітня, в Центрі розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості відбувся навчальний семінар з питань бізнес – планування.
Учасники детально обговорили, як правильно складати бізнес-план. Фахівці центру \ зайнятості зупинились на структурі бізнес-плану, яка відповідає на питання про те, як зробити бізнес план, але все-таки вона є досить умовною, адже під кожен окремий проект залежно від його умов структура повинна коригуватися.
Також присутні розглядали найсерйозніший і складний пункт — фінансово- економічного обгрунтування проекту. У ньому потрібно вказувати інвестиційні витрати, всі витрати на виробництво і реалізацію продукції, джерела фінансування проекту,  графік по якому будуть освоюватися виробничі потужності, фінансові потоки щодо виплат та грошових надходжень, дані для розрахунку терміну окупності, рентабельності, графік погашення кредитів, розрахунок потреби в оборотному капіталі і звичайно ж економічний ефект від реалізації проекту.
Бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації та відповіді на всі свої запитання.
Захід відвідали 11 осіб, з них 6 діючих підприємців.
Наступна зустріч діючих бізнесменів, підприємців-початківців та бажаючих започаткувати власну справу відбудеться 17 квітня 2019 року о 10:00 год. Довідки за телефоном (06277) 2-88-45.
- Реклама -