У Покровську оберуть кращий двір, будинок, вулицю та ОСББ

У Покровську визначать кращий двір, будинок, вулицю та ОСББ. Таке рішення було прийняте депутатами під час проведення 64-ї сесії міської ради.

Так, згідно положення, конкурс буде проводитися з 1 до 31 липня 2019 року. Заявку на участь необхідно надати до Координаційного комітету самоорганізації населення.

Після цього спеціальна комісія буде виїжджати на місця та інспектувати санітарний стан прибудинкової території, місць відпочинку, дитячих майданчиків та участь жителів у суботниках.

Окрім цього, буде враховуватися динаміка оплати жителями житлово-комунальних послуг та співпраця старшої будинку з комунальними підприємствами міста, органами самоорганізації населення.

Учасникам конкурсу, які за результатами посядуть призові місця, будуть надані сертифікати на виконання ремонтних робіт, робіт з благоустрою або на придбання
матеріалів (за бажанням переможців):

  • 1 місце — сертифікат на 40 тисяч гривень;
  • 2 місце — сертифікат на 25 тисяч гривень;
  • 3 місце — сертифікат на 15 тисяч гривень.

Варто відзначити, що ремонтні роботи, роботи з благоустрою та придбання матеріалів будуть виконуватись житлово – комунальним відділом Покровської міської ради відповідно до поданих заявок ініціативної групи в межах коштів за виданими сертифікатами. Тобто самостійно придбати матеріали чи зробити ремонт за отримані кошти переможці не зможуть.

 

- Реклама -