Рятувальники Мирнограду розповіли малечі з дитячого будинку про небезпеку ігор з вогнем

- Реклама -

Діти – напрочуд активні маленькі громадяни, жага до знань яких не знає меж. У пошуках нових знань та інформації малеча назавжди відповідально ставиться до власної безпеки. Існує чимало прикладів, коли дитячі ігри призвели до страшних трагедій. Фахівці Служби порятунку проводять відповідну профілактичну роботу, аби не допустити подібних випадків.

Так, вчора, 1 квітня, співробітники  9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно із фахівцем із соціальної роботи Мирноградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітали в гості до Дитячого будинку сімейного типу.

Їх зустріли веселі та кмітливі хлопчики та дівчатка. Рятувальники у доступній формі розповіли малечі, що ігри з вогнем- це дуже небезпечно.

Також, представники Служби порятунку розповіли що робити у разі виявлення підозрілих предметів. Діти слухали дуже уважно та пообіцяли дотримуватися правил безпеки.

Рятувальники ж влаштували для малечі сюрприз – вихованці змогли посидіти у справжньому пожежному автомобілі. Дітлахи дізналися, яке обладнання використовують вогнеборці та як ліквідуються пожежі.

- Реклама -