Автомобіль з бази Інтерполу та хабарі: як минула доба на КПВВ в районі проведення операції Об`єднаних сил

Минулої доби пасажиропотік на КПВВ в районі проведення операції Об`єднаних сил у порівнянні з попереднім днем характеризувався зменшенням. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Загалом учора через КПВВ прослідувало 15,7 тисячі осіб та 2,5 тисячі транспортних засобів:

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

«Майорське» – 3655 осіб та 630 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 3600 осіб та 845 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 2930 осіб та 660 транспортних засобів;

«Гнутове» – 1330 осіб та 370 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 4210 осіб.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 15/20; «Мар’їнка» – 0/30; «Новотроїцьке» – 10/40; «Гнутове» – 0/10.

Прикордонники Донецького загону в КПВВ «Гнутове» затримали автомобіль «Тойота» 2010 року випуску української реєстрації, який був викраденим в Україні та знаходився в базі даних Інтерполу. Транспортний засіб прикордонники передали співробітникам Національної поліції.

Крім того у КПВВ «Гнутове» прикордонники зафіксували два випадки, коли громадяни намагались «домовитися» щодо позачергового та безперешкодного перетину лінії розмежування. На такі пропозиції особи отримали від прикордонних нарядів категоричні відмови.

По даним фактам направлені повідомлення до Національної поліції по факту виявлення ознак злочинів, передбачених ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

- Реклама -