Незаконне доручення на дитину та косметичні вироби: стало відомо, як минула доба на донбаських КПВВ

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі, повідомляє Державна прикордонна служба України.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 0/20; «Мар’їнка» – 0/20; «Новотроїцьке» – 10/5; «Гнутове» – 10/10.

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

Зазначимо, що минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік характеризувався певним зменшенням у порівнянні з попереднім днем. Загалом учора через КПВВ прослідувало 24,8 тисячі осіб та 3,5 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 5615 осіб та 860 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5550 осіб та 1075 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 4480 осіб та 910 транспортних засобів;

«Гнутове» –  2405 осіб та 675 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 6760 осіб.

Також учора в КПВВ «Станиця Луганська» прикордонники Лисичанського загону виявили у громадянки України, яка рухалась у пішому порядку через лінію зіткнення на вихід до тимчасово окупованої території України, партію косметичних виробів на суму 22 тисячі гривень. У цьому випадку товар передано працівникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Крім того, минулої доби в КПВВ «Гнутове» прибула жінка, яка разом із дитиною 2004 року народження прямувала до тимчасово окупованої території України пішки. Під час перевірки документів українка пред’явила нотаріальне доручення батьків на вивіз дівчинки за кордон. Проте в ході перевірки прикордонники Донецького загону з’ясували, що доручення було видане незаконно, а саме – батько дитини на момент видачі доручення знаходився на тимчасово окупованій території України. За цим фактом було проінформовано представників Національної поліції. Бабуся разом з онукою змушені були залишитися на контрольованій території України.

- Реклама -