Начальник поліції Покровська розповів про готовність особового складу до виборів

- Реклама -

Сьогодні, 29 березня, у Покровську відбувся брифінг начальника Покровського відділу поліції щодо готовності особового складу до виборів президента, які відбудуться у неділю, 31 березня.

Так, Юрій Гречишкін повідомив, що майже увесь особовий склад відділу буде задіяно під час проведення виборів. Більше 600 правоохоронців, які пройшли необхідне навчання, будуть цілодобово нести службу на виборчих дільницях.

Додатково були створені групи реагування поліції та піші патрулі.  У посиленому режимі працюватимуть і вибухотехніки, які в разі повідомлення про замінування зможуть виїхати на виборчі дільниці.

Також Юрій Гречишкін наголосив, що кожний громадянин, який побачить порушення закону під час виборчого процесу, може підійти до працівників поліції, які будуть чергувати на дільниці, та повідомити цей факт. Необхідно й зателефонувати на лінію «102», щоб слідчо-оперативна група виїхала на місце та задокументувала правопорушення.

Начальник поліції відзначив, що у них достатньо і сил, і засобів для того, щоб забезпечити правопорядок під час проведення президентських виборів.

 

 

- Реклама -