«Усі донбаські КПВВ розпочали роботу вчасно», — Державна прикордонна служба України

- Реклама -

Усі КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу вчасно. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік був динамічним, але мав тенденцію до зменшення в межах усіх дорожніх коридорів, у порівнянні з минулою добою. Загалом через КПВВ прослідувало 37,4 тисячі осіб та 4,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8620 осіб та 1125 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8555 осіб та 1455 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7275 осіб та 1305 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3935 осіб та 910 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9020 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 10/45; «Мар’їнка» – 20/30; «Новотроїцьке» – 10/40; «Гнутове» – 20/20.

Учора військовослужбовці Донецького та Лисичанського прикордонних загонів спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Гнутове» та «Станиця Луганська» припинили дві спроби переміщення товарів через лінію розмежування з порушенням встановлених правил.

Так, через лінію зіткнення намагались провезти товари медичного призначення та комп’ютерну техніку, на загальну суму майже 60 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення справи про адміністративне правопорушення.

Крім того прикордонники Краматорського загону в КПВВ «Мар’їнка» зафіксували випадок, коли громадянин України за позачерговий та безперешкодний перетин лінії розмежування пропонував правоохоронцям неправомірну вигоду. На таку пропозицію особа отримала від прикордонного наряду категоричну відмову. Даний факт задокументовано та за ознаками виявлення злочину, передбаченого ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» повідомлено співробітників Національної поліції.

 

- Реклама -