Письменники Сергій Жадан та Тетяна Стус оголошують конкурс для школярів Донецької та Луганської областей

- Реклама -

Письменники Сергій жадан та Тетяна Стус разом із проектом Barabooka запустили конкурс дитячих відгуків на твори української літератури «Читай-пиши».

Метою конкурсу є популяризація читання серед дітей та молоді. Формат рецензій/відгуків дає змогу читачам ділитися враженнями від прочитаного і, таким чином, заохотити до читання своїх однолітків. Також важливою метою конкурсу є розвиток творчих здібностей дітей, здобування навичок критичного осмислення прочитаного і передачі власної думки і поглядів на письмі.

До участі в конкурсі  «Читай-пиши» запрошуються школярі віком від 10 до 17 років, що мешкають в Донецькій і Луганській областях. Також потрібно заповнити реєстраційну форму і надіслати  свою роботу до 10 квітня 2019 року.

Дізнатися про конкурс більш детальніше можна за посиланням.

Варто відзначити, що організатори конкурси підготували для переможців цінні подарунки: планшети та електронні книги, а відомі українські видавництва подарують усім фіналістам книжки.

Головним призом для переможців конкурсу «Читай-пиши» стане поїздка навесні 2019 року до Києва на ІХ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», який відбудеться 22-26 травня. Крім участі у фестивальних подіях, для школярів буде організована ознайомча екскурсія Києвом та інші активності і сюрпризи.

 

- Реклама -