Молодь Добропілля запрошують взяти участь у Всеукраїнському вишколі «Нащадки вільних»

Молодь Добропілля запрошують прийняти участь у Всеукраїнському вишколі «Нащадки вільних» імені князя Острозького.

Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

Так, повідомляється, що Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням молоді та спорту Миколаївської обласної держадміністрації та ГО «Український легіон» та «Юнацький корпус» планує провести з 17 по 23 червня 2019 року в Миколаївській області Всеукраїнській вишкіл, спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України «Нащадки вільних» імені князя К. І. Острозького.

У рамках заходу молодь із різних регіонів України ознайомиться з базовими поняттями тактичної підготовки та першої медичної допомоги, освоїть основні психологічні прийоми поведінки в критичних ситуаціях.

Також учасники засвоять знання із цивільної та військової тактичної медицини, отримають інформацію про формування оборонної свідомості.

Для участі у вишколі необхідно зібрати команду, що складається з 8 підлітків 14-15 років та 2 дорослих супроводжуючих віком до 21 року.

Компенсація витрат на проживання, харчування учасників забезпечуються за рахунок організаторів. Вартість проїзних квитків до місця проведення заходу та у зворотному напрямку не відшкодовується.

Молодь Добропілля, яка виявить бажання прийняти участь у заході, може звернутися за додатковою інформацією до Добропільської міської ради, каб. 510, або за телефоном 0501301236.

- Реклама -