Мешканці Мирнограда втратили свої кошти, продаючи товари в інтернеті

- Реклама -

Двоє жителів Мирнограда продавали товари на сайтах і постраждали від хитрих «покупців». Загальна сумма збитків становила більше 10 тисяч гривень, повідомляє Покровський відділ поліції.

Так, 42-річна жінка продавала в інтернеті дитячий візочок, а 35-річний чоловік свій фотоапарат.

Обом потерпілим телефонували незнайомці й виявляли бажання купити запропоновані речі. Після того, як продавці повідомляли цим невідомим реквізити своїх банківських карток, майже одразу з рахунку зникали гроші.

Так, внаслідок таких дій, жінка втратила 2 тисячі 300 гривень, а чоловік – 8 тисяч гривень. В один день потерпілі звернулись з аналогічними заявами до Мирноградського відділення поліції.

За цими фактами правоохоронцями відкриті кримінальні провадження за ст. 185 «Крадіжка» та ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Поліцейські закликають громадян бути пильними при спілкуванні із невідомими особами, нікому не повідомляти свою особисту інформацію, особливо якщо мова йде про безготівкові банківські розрахунки, а отримавши будь-яку інформацію про потрапляння родичів чи близьких до поліції, не гаяти часу і самим телефонувати на 102.

- Реклама -