Політична партія «Наш край»: Уряд має захистити права ошуканих споживачів газу та покарати власників облгазів

Партія «Наш край» регулярно звертається до керівництва уряду із вимогами розслідувати факт незаконного здирництва з населення під час сплати послуг за постачання газу. Газові олігархі через свої облгази постійно вигадують методи здерти з громадян додаткові гроші.
Влада нарешті відреагувала. Результат першої перевірки трьох облгазів вразив навіть
чиновників із «Нафтогазу».
НАК «Нафтогаз» повідомляє, що після перевірки трьох облгазів «Вінницягаз», «Волиньгаз», «Київоблгаз» було виявлено незаконність завищених рахунків за газ для населення від компаній-операторів газорозподільних мереж. Рахунки були завищені через додаткові нарахування обсягів газу побутовим споживачам із використанням коефіцієнтів.
Під час перевірки було встановлено незаконність використання цих коефіцієнтів.
Нацкомісія регулювання сфери тарифів і комунальних послуг має прийняти рішення про накладення штрафів на облгази-порушники.
У той час, як керівництво держави забезпечило монетизацію субсидій та підвищує соціальні стандарти, олігархи зводять нанівець усі позитивні реформи.
Партія «Наш край» закликає Уряд, НКРЕКП та «Нафтогаз» забезпечити обов’язковий
перерахунок обсягів спожитого та сплаченого газу для побутових споживачів. Рахунки
громадян повинні бути перераховані, облгази мають компенсувати кошти споживачам.
Партія закликає уряд та регулятора розробити систему дієвого контролю за ціноутворенням газу для побутових споживачів, яка унеможливить такі випадки шахрайства у майбутньому.
«Наш край» також закликає покарати власників облгазів-здирників.
- Реклама -