Школярам Покровська розповіли про небезпеку захворювання на туберкульоз

- Реклама -
21 березня, напередодні Всесвітнього Дня боротьби із захворюванням на туберкульоз працівники Покровського МРВ філії ДУ «Центр пробаціі» в Донецькій області відвідали бібліотеку-філію №15 м.Покровська.
Там спільно зі спеціалістами ЦСССДМ, службою у справах дітей та працівниками бібліотеки було проведено інформаційно-профілактичний захід на тему: «Туберкульоз – небезпека, яка стосується кожного!», до участі у якому залучено школярів ЗОШ№4 та неповнолітніх, які перебувають на обліку в Покровському МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області.
Головна мета даних профілактичних заходів полягає в тому , щоб змінити ставлення дітей до власного здоров’я, запобігти виникненню і поширенню туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання, ведення здорового способу життя. Адже туберкульоз — це соціально небезпечна інфекційна хвороба, яка може вражати всі верстви населення – від найбідніших та соціально неадаптованих до заможних і успішних.
На закінчення заходу підлітки отримали інформаційну листівку «Це потрібно знати про
туберкульоз».
Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе туберкульоз, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї хвороби.
- Реклама -