Роботодавцям Добропілля розповіли про легалізацію праці

21 березня в приміщені Добропільського міського центру зайнятості був проведений тематичний семінар для роботодавців на тему «Легалізація зайнятості — крок на зустріч Вашим працівникам «.
Директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць зазначила, що легалізація робочих місць та своєчасна і повна сплата обов’язкових платежів, а також забезпечення персоналу гідною заробітною платою – це обов’язок кожного роботодавця.
Також Вікторія Бугаєць проінформувала присутніх, про послуги служби зайнятості для роботодавців та населення, які надаються у тому числі і дистанційно, через електронні сервіси.
На семінарі також були присутні представники Головного Управління Держпраці у Донецькій області — головні державні інспектори відділу контролю західного напрямку Управління з питань праці Ковальова Яна та Федорова Олена. Інспектори детально поінформували учасників заходу про зміни у законодавстві про працю,
порядок та умови проведення інспекційних відвідувань.
Найголовніший акцент було поставлено на обов’язковій легалізації трудових відносин з працівниками та обов’язковому дотриманні роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці.
- Реклама -