Мешканець Родинського може сісти в тюрму за організацію наркопритону в себе вдома

- Реклама -

Раніше судимий мешканець Родинського надавав приміщення своєї квартири для виготовлення та вживання наркотичних речовин. Саме за цим заняттям їх і застала поліція. Усі наркотичні засоби, а також предмети для їх вживання вилучені та направлені на експертизу.

Отримавши інформацію про те, що 35-річний мешканець міста Родинське влаштував за місцем мешкання наркотичний осередок, співробітники Покровського відділу поліції з відповідною ухвалою суду вирушили на вказану адресу. Так, на момент візиту правоохоронців у приміщенні знаходився господар та ще двоє громадян.

В ході обшуку поліцейські виявили медичні шприци із наркотичною речовиною та знаряддя для приготування наркотиків. Власник оселі від пояснень відмовився.

Вилучені наркотичні речовини та предмети для виготовлення наркотику поліцейські направили на експертизу, а стосовно господаря наркопритону відкрито кримінальне провадження за ст. 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення для цих цілей» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3-х до 5-ти років.

- Реклама -