Політична партія «Наш край»: усі вибори в ОТГ мають відбутися у 2019 році

- Реклама -
Політична партія «Наш край» уже п’ятий рік бере активну участь у децентралізації. Як партія мерів та місцевих господарників представники партії беруть участь у всіх виборах в ОТГ. Обрані депутати та голови ОТГ від «Нашого краю» активно втілюють цю реформу на практиці.
Децентралізація – одна з головним вимог нашого краю до кандидатів у Президенти, визначена чинним Президентом пріоритетом у реформуванні адміністративного устрою України. Незважаючи на перепони із боку деяких чиновників, це — одна із найефективніших реформ.
Сьогодні децентралізація має реальні, відчутні для людей результати: збільшення місцевих бюджетів, будівництво шкіл, лікарень, дитсадків, доріг, ремонт комунікацій та соціальної інфраструктури за місцеві кошти — все це стало можливо завдяки реформі.
Реформа демонструє позитивні результати навіть у прифронтових районах, і це особливо важливо для громадян, які бачать позитивний розвиток та перспективу.
Партія закликає владу ухвалити рішення та провести всі вибори в ОТГ одночасно з парламентськими восени 2019 року. Це підвищить явку виборців, залучить їх до реформи та значно заощадить час та кошти держбюджету.
Головне – ці вибори дадуть можливість обрати депутатів та голів ОТГ у тих областях, де чиновники постійно саботують прагнення громад до об’єднання.
Партія «Наш край» також закликає керівництво держави звільнити з посад голів
райдержадміністрацій та облдержадміністрацій, які саботують створення об’єднаних громад.
- Реклама -