У Покровську обрали переможців конкурсу малюнків з охорони праці

4 березня у Головному управлінні Держпраці у Донецькій області у місті Покровськ відбулось засідання  журі щодо проведення конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у 2019 році.

Компетентне журі, серед якого були представники Донецької обладміністрації, Фонду соціального страхування та художник-дизайнер, зазначило, що усі дитячі малюнки індивідуальні, з оригінальною інтерпретацією актуальних проблем у сфері охорони праці, культури безпечної праці у різних галузях промисловості. Вони вражають як своєю майстерністю виконання, так і глибиною змісту.

Серед переможців конкурсу були й покровчани. Так, лруге місце у віковій категорії від 15 до 18 років посіла Марія Петущак (15 років) з Багатопрофільної гімназії, яка представила роботу «Тяжкою є важлива праця і небезпечна для життя, тож ТБ знати – для них це щит та укриття».

А третє місце у цій же віковій категорії зайняла 16-річна Анастасія Булгакова, учениця ЗОШ №2 з роботою «Життя своє бережи та пам’ятай про безпеку завжди».

Учасники конкурсу були нагороджені приємними подарунками, а роботи переможців в усіх номінаціях будуть приймати участь фінальній частині Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

- Реклама -