Стало відомо, як минула доба на КПВВ в районі проведення операції Об`єднаних сил

- Реклама -

Пропускні операції в КПВВ у межах визначених дорожніх коридорів розпочались вчасно. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік через КПВВ в обидва напрямки був динамічним та характеризувався збільшенням у порівнянні з попереднім днем. Всього вчора через КПВВ прослідувало 37,4 тисячі осіб та 4,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8480 осіб та 1005 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7810 осіб та 1420 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7015 осіб та 1295 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3925 осіб та 875 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10125 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилась така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 25/40; «Мар’їнка» – 20/60; «Новотроїцьке» – 30/40; «Гнутове» – 20/20.

Учора військовослужбовці Краматорського та Лисичанського прикордонних загонів спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Майорське», «Мар’їнка» та «Станиця Луганська» завадили восьми спробам переміщення товарів через лінію розмежування з порушенням встановлених правил, а саме: газового обладнання, сантехнічних виробів, будівельних інструментів, автозапчастин, брухту кольорових металів, одягу, взуття та засобів особистої гігієни на загальну суму майже 200 тисяч гривень.

Товари вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення справи про адміністративне правопорушення.

- Реклама -