У музеї Покровська відкрилася виставка «Домашня майстерня»

Сьогодні, 6 березня, напередодні Міжнародного жіночого свята, в Покровському історичному музеї, була презентована персональна виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва Олени Сердюк «Домашня майстерня».
Олена Миколаївна, яка народилася в Новогродівці, але вже багато років мешкає в Покровську, більшу частину свого життя присвятила створенню різноманітних виробів, іграшок, прикрас.
Любов до рукоділля жінка успадкувала від бабусі, яка багато шила, пряла та вишивала.
Олена Миколаївна завжди знаходиться у творчому пошуку, адже постійно пробує опанувати різні техніки та матеріали. Серед її робіт можна побачити ляльок-попіків, тедді-іграшки, вироби з ґрунтованого текстилю, полімерної та запікаємої глини, кавові іграшки, декупаж та багато іншого.
Але найбільше полюбляє майстриня виготовляти іграшки та поробки в техніці фелтінг (сухе валяння).
Першими глядачами виставки стали гості, присутні на презентації: друзі майстрині, творча інтелігенція міста, та учні загальноосвітньої школи №3.
Під час заходу лунало багато теплих і добрих слів на адресу Олени Миколаївни та її
робіт. Після теплого спілкування, майстриня вирішила продемонструвати, як саме створюються «вовняні іграшки», таким чином надихнувши присутніх на розвиток власного творчого потенціалу.
Варто відзначити, що виставка буде проходити до 31 березня, тож усі бажаючі зможуть насолодитися виробами декоративно-ужиткового мистецтва, створеними Оленою Сердюк.
- Реклама -