Сигарети, медикаменти, автозапчастини: через лінію зіткнення намагались провезти незаконних товарів на 270 тисяч гривень

- Реклама -

Пропускні операції в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в межах визначених дорожніх коридорів розпочались вчасно. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Пасажиро-транспортний потік в усіх КПВВ залишається динамічним та характеризується деяким зменшенням у порівнянні з попередньою добою. Всього через лінію зіткнення прослідувало 25,4 тисячі осіб та 3,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 5990 осіб та 860 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5345 осіб та 995 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 4990 осіб та 1205 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2705 осіб та 745 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 6425 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/40; «Мар’їнка» – 50/40; «Новотроїцьке» – 30/40; «Гнутове» – 20/25.

Прикордонники Донецького та Лисичанського загонів спільно із працівниками ДФС, що діють у складі Об’єднаних сил, у КПВВ «Гнутове» та «Станиця Луганська» завадили трьом спробам переміщення товарів через лінію зіткнення з порушенням встановлених правил.

Зокрема через лінію зіткнення намагались провезти медикаменти, автозапчастини, сигарети та п’ять мобільних телефонів. Товар, загальна сума оцінки якого склала понад 270 тисяч гривень, встановленим порядком передано представникам фіскальної служби для здійснення подальшого процесуального оформлення.

У КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок коли громадянин України намагався «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії зіткнення. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. По цьому факту повідомлено співробітників Національної поліції.

- Реклама -