В Авдіївці матір агресивного учня авдіївські поліцейські притягнули до відповідальності за булінг

9-річний школяр знущався над своїм однолітком. Через це його 51-річну матір правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності, а з юним порушником провели профілактичну бесіду.

До Авдіївського відділення поліції із заявою звернулась місцева мешканка, яка зазначила, що у відношенні її малолітнього сина — учня 4 класу, під час навчального процесу тривалий час здійснюється психологічне та фізичне насильство з боку його однокласника.

Працівники ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції встановили, що його однокласник постійно порушує шкільну дисципліну, конфліктує з іншими дітьми, ображає їх та влаштовує бійки. Останньою краплею в цій ситуації стала чергова бійка, під час якої порушник побив свого однолітка, мати якого і звернулась до поліції.

Правоохоронці провели із малолітнім дебоширом профілактичну бесіду, а відносно його матері склали адміністративний протокол за ч. 3 ст. 173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

- Реклама -