Результати роботи, відпрацювання та кримінальні провадження проти чиновників: начальник поліції Донецької області провів брифінг у Покровську

Вчора, 28 лютого, у Покровську відбувся брифінг начальника поліції Донецької області Миколи Семенішина.

Спілкуючись з представниками ЗМІ, керівник поліції області відзначив позитивні результати роботи покровської поліції з розкриття тяжких злочинів. Так, в цьому році розкриті всі умисні вбивства та пограбування.

Крім того, припинено діяльність двох організованих злочинних груп та наразі триває документування третього угрупування, які завдали державі мільйонних збитків.

Серед підозрюваних — посадові особи Покровської міської ради, які привласнювали державні кошти у розмірі більш ніж 2 мільйони гривень. Кримінальні провадження відносно двох ОЗГ вже скеровані до суду.

Також Микола Семенішин повідомив, що Об’єднані сили та Національна поліція проведуть серію превентивних заходів на території обслуговування Покровського відділу поліції. Заходи триватимуть до 25 березня.

Ці відпрацювання будуть проходити для підвищення ефективності розкриття злочинів, в тому числі минулих років, а також зниження рівня аварійності на дорогах. У минулому році внаслідок ДТП на території обслуговування Покровського відділу поліції загинули більше 20 людей.

Начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області відзначив, що в 2018 році на території Донеччини було проведено 18 оперативно-профілактичних відпрацювань, з них 8 – саме у Покровському районі та підпорядкованих підрозділах.

«Це дало змогу на 15 % знизити рівень злочинності, а також покращити оперативну обстановку, якість надання поліцейських послуг та безпекову складову», — зазначив Микола Семенишин.

 

- Реклама -