Стало відомо, як минула доба на КПВВ в районі проведення операції Об`єднаних сил

Пропускні операції в КПВВ у межах визначених дорожніх коридорів розпочались вчасно. Пасажиро-транспортний потік в усіх КПВВ залишається на рівні попередньої доби.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Всього через лінію розмежування прослідувало 32,2 тисячі осіб та 3,9 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8000 осіб та 920 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6850 осіб та 1135 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 5895 осіб та 1090 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3120 осіб та 720 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8360 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 30/50; «Мар’їнка» – 200/60; «Новотроїцьке» – 40/45; «Гнутове» – 25/30.

Минулої доби прикордонні наряди Донецького та Краматорського загонів спільно зі співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Майорське» та «Новотроїцьке» припинили дві спроби переміщення товарів через лінію розмежування з порушенням встановлених правил.

Зокрема через лінію зіткнення намагались перевезти комплектуючі до автомобільної та комп’ютерної техніки, електропобутові прилади на загальну суму більше 50 тисяч гривень. Товари вилучено представниками фіскальної служби для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до ТОТУ прослідувало 11 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста (продукти харчування, гігієнічні набори, сільськогосподарські матеріали, товари медичного призначення) загальною вагою 213 т.

Повідомляємо, з 1 березня контрольні пункти в’їзду-виїзду в районі операції Об’єднаних сил переходять на весняний графік роботи. Пропуск через лінію розмежування буде здійснюватися щоденно з 07.00 до 18.30.

- Реклама -