Допомога від дитячого фонду ООН «UNICEF» та незаконні товари: як минула доба на донбаських КПВВ

Пасажиро-транспортний потік в усіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду залишається на рівні попередньої доби, так через лінію розмежування прослідувало 36,7 тисячі осіб та 4,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8565 осіб та 950 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7675 осіб та 1215 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 7415 осіб та 1320 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3755 осіб та 800 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9305 осіб.

Про це повідомляється на сайті Державної прикордонної служби України.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 30/50; «Мар’їнка» – 25/80; «Новотроїцьке» – 35/85; «Гнутове» – 20/40.

Минулої доби прикордонні наряди Краматорського загону спільно з працівниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ  «Майорське» завадили спробі переміщення товарів через лінію розмежування з порушенням встановлених правил.

Зокрема на тимчасово окуповану територію України намагались перевезти комплектуючі до комп’ютерної техніки та побутову хімію на загальну суму майже 40 тисяч гривень. Товар передано представниками ДФС для здійснення оформлення справи про адміністративне правопорушення.

У КПВВ «Майорське» прикордонники зафіксували випадок коли громадянин України намагався «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування без відповідного дозволу фізичної особи. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Кримінальне правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовано, громадянина передано представникам Нацполіції для проведення подальших слідчих дій.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідували 15 вантажівок від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, дитячого фонду ООН «UNICEF» та Міжнародної організації з міграції. Міжнародними організаціями направлено гуманітарну допомогу вагою понад 142 тонни, а саме – продуктові і гігієнічні набори, медичні препарати та будівельні матеріали.

- Реклама -