Інформаційний кіоск, електронна черга та дитячий куточок: у Добропіллі з`явився соціальний офіс

У Добропіллі в рамках проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області від Міністерства соціальної політики України було відкрито соціальний офіс.

Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

На реалізацію зазначеного проекту з державного бюджету були виділені кошти в сумі 924 тисячі 250 гривень.

Для підвищення якості надання соціальних послуг мешканцям міста Добропілля та внутрішньо переміщеним особам, значного скорочення часу на прийом та очікування громадян в рамках даного проекту було придбано обладнання для апаратно–програмного комплексу системи електронної черги та документообігу з ліцензійним програмним забезпеченням.

Для відвідувачів передбачена можливість отримання талону у інформатора та самостійне отримання талону в терміналі. Також для зручної та своєчасної інформатизації населення був придбаний інформаційний кіоск (сенсорний термінал).

Окрім цього, для комфортних умов перебування (очікування) відвідувачів та забезпечення умов для перебування дітей клієнті,в в рамках проекту придбано дитячий куточок та кулер для води.

В рамках проекту робочі місця спеціалістів прийому громадян були облаштовані новими комплектами меблів та комп’ютерною (офісною) технікою. Для облаштування кімнати зберігання документів було придбано 10 архівних стелажів.

 

- Реклама -