У Добропіллі шукають присяжних для здійснення правосуддя

На офіційному сайті Добропільської міської ради розміщена інформація щодо пошуку присяжних. Адже, згідно із Законом України «Про судоустрій і статус суддів», народ безпосередньо бере участь у здійсненні правосуддя через народних засідателів і присяжних.

Мешканцям Добропілля, які проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Добропільського міськрайонного суду, та які виявили бажання бути присяжним, необхідно звернутися до міської ради та подати необхідні документи.

— власноручно написану заяву про включення до списку присяжних на ім’я міського голови.

— копії паспорта та ідентифікаційного коду.

— документ, що підтверджує відсутність судимостей (довідка).

— документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.

— згода на обробку персональних даних.

— контактні дані.

Додатково повідомляється, що відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

Подати документи можна за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, приймальня, 3-й поверх. Для отримання роз’яснень звертатися до юридичного відділу Добропільської міської ради, вул. Першотравнева, 83, каб. 302.

- Реклама -