Гуманітарний вантаж від Червоного Хреста та незаконні товари: підсумки доби на донбаських КПВВ

Прикордонники Краматорського загону в КПВВ «Майорське» та «Мар’їнка» завадили чотирьом спробам порушенням правил переміщення товарів через лінію розмежування. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування відкрились за зимовим графіком роботи та працюють у штатному режимі.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 30/55; «Мар’їнка» – 80/70; «Новотроїцьке» – 150/80; «Гнутове» – 40/30.

За минулу добу відмічається зменшення пасажиро-транспортного потоку. Так, через КПВВ прослідувало 38,8 тисячі осіб та 4,7 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9225 осіб та 1040 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8335 осіб та 1380 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 7390 осіб та 1335 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4270 осіб та 925 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9630 осіб.

Минулої доби прикордонники Краматорського загону спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Майорське» та «Мар’їнка» завадили чотирьом спробам порушенням правил переміщення товарів через лінію розмежування. Серед виявленого – зубні імплантати, устаткування для технічного обслуговування автомобілів, запчастини до газового обладнання та рюкзаків. Товари загальною вартістю майже 120 тисяч гривень вилучено представниками фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на тимчасово окуповану територію прослідувало 19 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Загалом оформлено вантаж масою 232 тонни.

- Реклама -