Обережно, шахраї: мешканець Покровська втратив майже 20 тисяч гривень

Вчора, 11 лютого, до поліції Покровська звернувся 35-річний містянин із заявою про зникнення з банківського рахунку 19 600 гривень.

Потерпілий розповів, що йому зателефонували начебто працівники безпеки банку, які запитали чи знає він, що йому має на картку прийти певна сума грошей. Чоловік підтвердив інформацію, адже дійсно мали перевести гроші на його картку за товар.

Але через деякий час сім-карта його телефону виявилась заблокованою. Після відновлення раптово заблокованої сім-карти, покровчанин одразу перевірив свій банківський рахунок і виявив, що з нього зникли всі заощадження.

За даними фактами слідчими відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці ж вкотре звертаються до громадян з проханням, ігнорувати подібні смс і не довіряти незнайомцям, які називаються працівниками банку та намагаються дізнатись ваші персональні дані чи секретну інформацію по картці. Справжні банківські працівники не випитують подібної інформації у своїх клієнтів і не проводять жодних операцій по телефону. У подібних випадках, самі телефонуйте на офіційний номер call-центру фінустанови і з’ясуйте ситуацію. Адже поновити дію картки по телефону, чи розблокувати її, або навіть «захистити» від зловмисників, пропонують шахраї.

- Реклама -