Політична партія «Наш край»: влада намагається змусити людей двічі заплатити за газові лічильники

Влада та олігархи завжди намагаються фінансові питання вирішувати за рахунок громадян. У ситуації із газовими лічильниками, за які громадяни вже сплатили та сплачують у тарифі на газопостачання, влада вирішила змусити людей заплатити вдруге.

Заробляють на газі всі причетні, але встановити газові лічильники нема кому. Хоча це є вимогою договорів та нормативних актів. Облгази старанно збирають платню за тарифом, але зухвало ігнорують норму про встановлення лічильників з цих коштів. Це – перший раз, коли громадян пограбували газові олігархи, а влада проігнорувала.

Не хоче виконувати рішення Уряду та встановлювати лічильники за свій рахунок і «Нафтогаз», який сплачує мільйонні зарплатні та захмарні премії, скуповує планшети за завищеними цінами, замовляє календарі за 1,2 млн грн.

Керівництво «Нафтогазу» ніби погоджується встановити лічильники, але вимагає від Уряду додатково профінансувати цю послугу з бюджету. Це – другий раз, коли буде взята платня за лічильники – з народних коштів. Таким чином українців змусять сплатити двічі.

Політична партія «Наш край» закликає уряд негайно припинити обслуговувати олігархів та керівництво держкомпаній. Ми вимагаємо примусити облгази виконувати свої обов’язки або повернути частину сплачених грошей споживачам на самостійне придбання та встановлення газових лічильників.

Також закликаємо владу провести тотальний аудит витрат «Нафтогазу» та встановити певну кількість газових лічильників за рахунок економії. Наприклад, вартість календарів, які замовив «Нафтогаз» – 1,2 млн грн, а це – 1 000 встановлених газових лічильників. А за рахунок премії керівництва «Нафтогазу» у розмірі 46 млн доларів (1,2 млрд грн) можна встановити понад 1 млн газових лічильників.

- Реклама -