Димогенератор та сучасні спецефекти: рятувальники Покровска вчили школярів діям при пожежі

Усім відоме прислів’я «Краще один раз побачити, ніж сто раз почути»,   як ніяка інша добре відображає навчальний процес підростаючого покоління. Скільки б разів дитині не розповідали, як  працює, наприклад,  вогнегасник, не буде стовідсоткового результату, доки дитина не спробує самостійно. Те ж саме стосується і навчанню школярів правилам пожежної безпеки. Рятувальники Донеччини крокують в ногу з часом та використовують сучасні засоби для навчання підростаючого покоління.

Так, 8 лютого співробітники 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області запросили до себе в гості учнів однієї зі шкіл  Покровська.

На дітей чекала захоплююча подорож країною надзвичайних ситуацій. Спершу,  з маленькими гостями психологи ДСНС провели бесіду, під час якої розповіли, як боротися зі страхом в екстрених ситуаціях та контролювати власні емоції.

Після цього рятувальники влаштували для школярів умовну пожежу. Фахівці Служби порятунку за допомогою димогенератора  створили умови, максимально наближені до реальної пожежі.

Школярі повинні були залишити приміщення та викликати пожежно-рятувальні підрозділи. Також, дуже цікавою для школярів виявилися екскурсія пожежною частиною. Хлопчики та дівчата дізналися, яке існує аварійно-рятувальне обладнання та коли його використовують.

Подібні заходи будуть і надалі проводитися у підрозділах Головного управління.

- Реклама -