Юні виконавці з Мирнограда пройшли до півфіналу регіонального конкурсу «Яскраві діти України»

З 28 січня по 3 лютого у Краматорську, в Авангард-Холі відбувся І відбірковий тур Східного регіонального конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». Про це повідомляється на офіційному сайті Донецької обласної державної адміністрації.

Усього для участі в конкурсі зареєструвалося понад півтори сотні учасників з 23 міст і районів Донецької області. Ті, хто не зміг приїхати, надіслали відеозаписи своїх виступів.

Взяли участь у конкурсі талантів й діти з Мирнограда.

Конкурсантів оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли композитори, викладачі вокалу музичних коледжів і шкіл Донецької області, керівники закладів культури, меценати, громадські діячі.

Члени журі оцінювали чистоту інтонації, красу тембру і силу голосу, артистизм, постановку й оригінальність номера, володіння динамікою звуку і підбір репертуару вокалістів. Важливою умовою конкурсу на цьому етапі було виконання двох пісень, одну з яких необхідно було виконати іноземною мовою.

За результатами першого туру члени журі вже визначили 45 вокалістів, які візьмуть участь в півфіналі конкурсу.

Варто відзначити, що у півфінал вийшли також й юні виконаіці з Мирнограда: Максим Акимченко, Христина Старикова, Ілля Лисенко та Єва Смирнова.

Півфінал конкурсу відбудеться 15 лютого в Авангард-Холі в Краматорську.

- Реклама -