Прикордонники розповіли, як минула доба на КПВВ в районі проведення операції Об`єднаних сил

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування відкрились за зимовим графіком роботи та працюють у штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

За минулу добу відмічається тенденція до збільшення пасажиро-транспортного потоку. Так, через КПВВ прослідувало 30,4 тисячі осіб та 3,7 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 6620 осіб та 800 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5995 осіб та 1085 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 5610 осіб та 1100 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2990 осіб та 705 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9230 осіб.

Зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 40/40; «Мар’їнка» – 100/50; «Новотроїцьке» – 30/50; «Гнутове» – 25/20.

Минулої доби прикордонні наряди Донецького загону спільно з працівниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке» не допустили дві спроби порушення правил переміщення через лінію розмежування товарів.

Зокрема на тимчасово окуповану територію України намагались провезти автомобільні запчастини та кавоварку на загальну суму майже 100 тисяч гривень. Товари вилучено представниками фіскальної служби для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Крім того, вчора в КПВВ «Новотроїцьке» прикордонники зафіксували  випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» щодо переміщення на тимчасово окуповану територію України майна з порушенням встановлених правил. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Громадянина та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано представникам Національної поліції для прийняття правового рішення.

 

- Реклама -