У Покровську відбувся Вікімарафон

- Реклама -

Вчора, 28 січня, січня у Покровську в Донецькому національному технічному університеті відбувся Вікімарафон, присвячений 15-річчю української Вікіпедії. Ідея марафону – написання рекордної кількості нових статей до популярної онлайн-енциклопедії.

Нагадаємо, Вікіпедія – це загальнодоступна вільна багатомовна онлайн-енциклопедія, якою опікується неприбуткова організація «Фонд Вікімедіа». Наразі вона є найбільшим і найбільш популярним довідником в Інтернеті.

Участь у вікі-зустрічі взяли студенти ДонНТУ, представники ЗОШ №4, а також небайдужі мешканці міст Покровськ і Новогродівка.

Координаторами заходу стали доцент кафедри хімічних технологій Ігор Швець, старший викладач кафедри обладнання видобувних і переробних комплексів Павло Белицький і бібліотекар ДонНТУ Наталя Фролова.

Вони  надали основну інформацію щодо того, на яких засадах функціонує онлайн-енциклопедія, пояснили, яким чином можна створювати нові статті, а також надавали практичну допомогу при безпосередньому розміщенні нових дописів до Вікіпедії.

До речі, до загального Вікімарафону можна долучитися онлайн у будь-який час до 30 січня включно. Його учасником може стати кожен охочий: для цього слід написати нову статтю на будь-яку тему до української Вікіпедії або до іншомовних розділів Вікіпедії про Україну.

- Реклама -