Прикордонники повідомили, як минула доба на КПВВ в районі проведення ООС

Минулої доби відмічалося збільшення пасажиро-транспортного потоку через КПВВ на лінію зіткнення. Всього прослідувало 31,5 тисячі осіб та 3,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7325 осіб та 865 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6795 осіб та 1165 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 6140 осіб та 1125 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3040 осіб та 665 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8205 осіб.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 30/50; «Мар’їнка» – 60/40; «Новотроїцьке» – 20/30; «Гнутове» – 20/30.

Крім того, минулої доби прикордонні наряди Краматорського та Донецького прикордонних загонів спільно з працівниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Майорське», «Гнутове» та «Новотроїцьке» припинили три спроби порушення правил переміщення через лінію розмежування товарів. Зокрема на тимчасово окуповану територію України намагались провезти офісну техніку і комплектуючі до неї, автозапчастини, тютюнові вироби, каву та смартфони на загальну суму майже 65 тисяч гривень. Товари вилучено представниками фіскальної служби для здійснення подальшого процесуального оформлення.

У КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин України, намагався «домовитися» щодо позачергового та безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Громадянина передано представникам Національної поліції для прийняття відповідного правового рішення.

- Реклама -