У переміщеному до Покровська ДонНТУ урочисто вручили дипломи магістрам

24 січня в Донецькому національному технічному університеті та Індустріальному інституті відбулася вагома та хвилююча для випускників, їх батьків і викладачів подія – церемонія вручення дипломів магістрам, свято, що відкрило нову віху дорослого життя.

Розпочав захід ректор ДонНТУ Ярослав Ляшок, який наголосив, що сьогоднішні випускники пройшли нелегкий шлях становлення разом із вишем після переїзду на нове місце.

Ярослав Олександрович привітав молодь із успішним завершенням навчання, побажав міцного здоров’я, благополуччя, кар’єрного зростання, а також вручив дипломи з відзнакою найкращим представникам студентства ДонНТУ – відмінникам. Після цього декани факультетів і їх заступники вручили завітний документ решті винуватців свята.

Зі словами привітань на захід завітав заступник генерального директора з питань навчання ПрАТ «Шахтоуправління «Покровське» Олександр Курилов, який закликав молодь до співпраці.

Вікторія Воропаєва, проректор з науково-педагогічної роботи, виконала почесну місію відзначення найактивніших випускників – тих, хто встигав не тільки навчатися, а й досягнув чималих висот на ниві громадської діяльності та завжди був у центрі бурхливого студентського життя.

Від імені випускників зі словами подяки виступила магістр гірничого факультету Катерина Васильєва. Дівчина подякувала рідному вишу за незабутні студентські роки та масу вражень. А завершився захід міжнародним студентським гімном Гаудеамусом і традиційними фото на згадку.

- Реклама -