Тютюнові вироби, брухт міді та косметичні засоби: прикордонники підвели підсумки минулої доби на донбаських КПВВ

Усі КПВВ на лінії зіткнення відкрились за графіком зимового періоду та функціонують у штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Минулої доби через КПВВ прослідувало 35,8 тисячі осіб та 4,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8775 осіб та 960 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8060 осіб та 1270 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7060 осіб та 1200 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3660 осіб та 855 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8340 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 40/50; «Мар’їнка» – 35/30; «Новотроїцьке» – 30/40; «Гнутове» – 30/30.

Минулої доби прикордонні наряди Лисичанського, Краматорського та Донецького прикордонних загонів спільно з працівниками ДФС, що діють у складі Об’єднаних сил, у КПВВ «Станиця Луганська», «Майорське» та «Новотроїцьке» припинили три спроби порушення правил переміщення через лінію зіткнення товарів.

Зокрема намагались провезти тютюнові вироби, брухт міді і свинцю та косметичні засоби на загальну суму майже 115 тисяч гривень. Товари вилучено представниками фіскальної служби для здійснення подальшого процесуального оформлення.

У КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» щодо позачергового та безперешкодного перетину лінії зіткнення. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Громадянина передано представникам Національної поліції для прийняття відповідного правового рішення.

- Реклама -