Мешканці Добропілля запропонували альтернативу стандартним сміттєвим бакам

16 січня на сайті Добропільськї міської ради була зареєстрована петиція щодо «Заміни стандартних сміттєвих баків на підземні контейнери для сміття».

«Смітники – це місця, які всі обходять стороною. Територія біля баків, що стоять чи не у кожному дворі, має неприглядний вигляд, довкола неприємні запахи від сміття, яке часто розкидається довкола. У Європі вже давно вирішили цю проблему – там встановлюють підземні контейнери для збору сміття. 

Пропоную розробити комплексну програму по встановленню сучасних підземних смітників на території міста Добропілля.

Вони є практичним і екологічним рішенням. Встановлені в центрі міста чи всередині житлового кварталу, вони зберігають архітектуру та створюють комфортні умови для мешканців та гостей міста, на відміну від звичайних баків. Один підземних контейнер за об’ємом дорівнює 5-ти звичним сміттєвим бакам! 

Конструкція контейнерів запобігає навмисному втручанню ззовні і розкиданню сміття, а відповідно, і забрудненню території довкола. Основна частина контейнеру, в якій накопичується сміття, знаходиться під землею. 

Кожен такий контейнер оснащується лазерним датчиком заповнення сміттям та GPRS- модемом для диспетчеризації логістики. Це дозволяє вчасно реагувати на наповненість контейнерів та оптимізувати логістику вивозу сміття. Встановлення підземних контейнерів для сміття – це втілення успішних європейських технологій у нашому місті».

Підтримати петицію можна за посиланням.

- Реклама -