У Покровську пройшов Всеукраїнський турнір з настільного тенісу

- Реклама -

З 10 по 13 січня в спортзалі дитячо-юнацької спортивної школи міста Покровська відбувся III-й Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті першого майстра спорту Радянського Союзу в Донецькій області Мікаела Оганесяна.

Про це повідомляє Відділення Національного олімпійського комітету України
в Донецькій області.

Церемонія відкриття змагань почалася біля меморіальної дошки, встановленої на будівлі ДЮСШ. Присутным нагадали про те, що Мікаел Володимирович присвятив настільному тенісу все своє життя, був відомим спортсменом і тренером, суддею міжнародної категорії, виховав 15 майстрів спорту та понад 100 кандидатів у майстри спорту, побудував у ДЮСШ спеціалізований зал настільного тенісу.

Справою честі Мікаела Оганесяна був турнір пам’яті Василя Шибанкова, який він заснував і провів у Покровську 41 раз. Після того як майстер ракетки пішов із життя, уже третій рік поспіль змагання проводяться на його честь.

Турнір 2019 року зібрав понад 100 спортсменів – збірні команди Бахмута, Дружківки, Кривого Рогу, Миколаєва, Нікополя, Покровська, Добропільського та Покровського районів.

Кращих визначали спортсмени різних категорій: юнаки, дівчата, чоловіки, жінки, а також люди з інвалідністю. Наймолодшим учасником виявився Олександр Кочерга (2010 року народження), найстаршим – Володимир Медведський (1940 року народження).

Усі призери були нагороджені грамотами, кубками та медалями.

- Реклама -