Профілактичні рейди у Покровському районі: шокуючі фото життєвих умов для дітей

У зв’язку із зниженням температури повітря, погіршенням погодних умов, а також з метою попередження переохолодження дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, 9 та 11 січня cлужбою у справах дітей Покровської райдержадміністрації спільно з відділом превентивної діяльності Покровського відділу поліції проведені профілактичні рейди по територіям Новоолександрівської, Іванівської та Лисівської сільських рад.

В ході рейду були відвідані 9 сімей, в яких виховується 21 дитина, в тому числі 1 дитина, яка перебуває на обліку у службі у справах дітей.

За результатами рейдів складені акти-обстеження умов проживання родин, складені адміністративні протоколи про притягнення до відповідальності 3 батьків, за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків, щодо забезпечення необхідних умов проживання, навчання та виховання дітей.

Всім батькам роз’яснено законодавство з питання відповідальності за виконання батьківських обов’язків, повідомляється у соцмережі Покровської райдержадміністрації.

- Реклама -