Активно та корисно: у Родинському відбулись традиційні «Зимові забави» (Фото, відео)

- Реклама -

Зима — найщасливіший час для дітей. Адже в таку погоду можна кататися на санках, лижах, ковзанах, ліпити сніговиків, ковзати по крижаних доріжках. Стало доброю традицією за підтримки депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка, Родинської міської ради, а також політичної партії «Наш край», організовувати справжнє свято зимового активного відпочинку.

Охочих провести вихідний весело і з користю для здоров’я зібралося дуже багато. Були тут і зовсім маленькі жителі Родинського, і підлітки, і дорослі. Всі каталися на санчатах, льодянках, грали в ігри, ліпили снігові скульптури, приймали участь в конкурсах на найкращий хоровод та найшвидший спуск з гірки.

Найактивніші учасники конкурсів були нагороджені солодкими призами та подарунками.

«В таку чудову зимову пору ми традиційно влаштували «Зимові забави», — розповіла в.о. Родинського міського голови Катерина Андрійченко. —  Спеціально для цього була розчищена гірка і підхід до неї, щоб всі безперешкодно могли сюди дістатись. Дуже приємно бачити таку кількість щасливих дітей і дорослих. Будемо сподіватись, що погода нам буде сприяти, тоді ми зможемо провести подібний захід і на вихідних».

Подбали організатори і про те, щоб вдосталь накатавшись, гості свята змогли зігрітися гарячим чаєм та смаколиками.

Немає сумнівів в тому, що захід видався на славу. І дорослі, і діти, весело і з користю провели свій день та отримали море позитивних емоцій!

- Реклама -