З початку року поліцейські Покровська виявили 5 водіїв, які перебували у стані алкогольного сп’яніння

Усього протягом першого тижня нового року правоохоронці Покровського відділу поліції склали 117 порушень в сфері безпеки дорожнього руху.

Протягом новорічних свят громадський порядок на вулицях Покровська та Покровського району у посиленому режимі забезпечували групи реагування патрульної поліції. У перший тиждень 2019 року екіпажі ГРПП виявили 117 правопорушень правил дорожнього руху.

Співробітники поліції відсторонили від керування автотранспортом п’ятьох водіїв, які сіли за кермо напідпитку.

Порушники притягуються до адміністративної відповідальності за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

За порушення правил дорожнього руху, вчинених в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, що спричинило тілесні ушкодження середньої тяжкості, передбачено позбавлення волі на строк до 3 років з позбавленням права керувати автомобілем на строк до 5 років.

Якщо потерпілий отримав тяжкі травми або загинув, водій-порушник може опинитися за ґратами на строк до 12 років, а знову сісти за кермо зможе не раніше, ніж через 5-10 років.

- Реклама -