Мешканка Покровська «врятувала сина від тюрми» за 200 тисяч гривень

- Реклама -

Повіривши в те, що син скоїв правопорушення і тепер за це може сісти в тюрму, пенсіонерка зібрала всі свої заощадження і віддала шахраю, який    назвався «правоохоронцем». Наразі поліцейські встановлюють особу зловмисника.

До чергової частини Покровського відділу поліції із заявою звернулась мешканка Покровська, яка поскаржилась на те, що її ошукали невідомі.

З’ясувалось, що жінці зателефонував незнайомець, назвався слідчим і повідомив, що її син когось побив, через що зараз знаходиться у відділенні поліції. «Якщо ви не хочете, щоб ваш родич сів у тюрму, до вас приїде чоловік, якому ви повинні передати гроші»,- саме такі умови продиктував «слідчий». Потерпіла дістала всі гроші, які були у неї, а саме – 100 тисяч гривень та 5 тисяч доларів США і почала чекати на «посередника». Через нетривалий час він з’явився, забрав гроші і сказав, що сина жінки негайно буде випущено.

Коли покровчанка побачила, що їй телефонує син, перше, що вона запитала – чи все залагоджено із слідчим, на що чоловік здивовано відповів, що вперше чує про свої «пригоди» в поліції.

За даним фактом правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. За дане правопорушення псевдо поліцейський сам може бути позбавлений волі терміном на 3 роки.

Слідчі дії тривають.

- Реклама -