У ДонОДА схвалили проектну документацію з реконструкції спорткомпексу «Олімпієць» у Покровську

Розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 28.12.2018 № 1577/5-18 схвалено проектну документацію по ескізному проекту «Реконструкція спортивного комплексу «Олімпієць», розташованого у мікрорайоні Южний, 19/1 в м. Покровськ Донецької області».

Про це повідомляється на сторінці Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької ОДА у Фейсбуці.

Таким чином, Покровська міська рада має продовжити розробку проекту реконструкції спортивного комплексу «Олімпієць», відповідно до вимог чинного законодавства.

Зазначений проект було презентовано на початку 2017 року. Загальна кошторисна вартість проекту складає 169 мільйонів 972 тисячі 650 гривень. Проект розрахований на чотири роки (у дві черги).

Проект реконструкції передбачає облаштування стандартного футбольного поля за стандартами європейських федерацій футболу та легкої атлетики (UEFA, EAA), вісім бігових доріжок з легкоатлетичними зонами, дві трибуни на 6 тисяч осіб, під трибунами — чотири спортивні зали: для дзюдо, боротьби, боксу і тренажерного залу; два універсальних міні-поля зі штучним покриттям; адміністративний корпус з роздягальнями та медичним реабілітаційним центром для спортсменів; а також критого манежу з трибунами на 200 осіб з ігровим спортивним майданчиком для тенісу, волейболу, баскетболу та з трав’яним покриттям — для футболу.

Також, на території комплексу розташується готель на 60 осіб для спортсменів і тренерів. Зазначений комплекс буде цілком доступним для спортсменів з інвалідністю.

Розмір футбольного поля дозволить обладнати відразу вісім спеціалізованих бігових доріжок, які відповідають стандартам Європейської легкоатлетичної асоціації (EAA).

Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації наголошує, що буде продовжувати здійснювати моніторинг реалізації цього проекту.

- Реклама -