Сергій Андрійченко та Родинська міська рада подарували новорічну казку дітям пільгової категорії (Фото, Відео)

Сьогодні, 4 січня, у місті Родинське відбулось яскраве свято для діточок пільгових категорій. Ця новорічна казка з подарунками напередодні Різдва була організована за підтримки депутата Покровського міської ради Сергія Андрійченка та Родинської міської ради.

Свято для дітей відбувалось у будинку культури «Шахтар». Казкові герої, хороводи, пісні та танці – всі присутні із задоволенням брали участь у святі.

«Сьогодні 70 дітей різних категорій були запрошені на свято. Це діти із сімей, які опинилися у складних життєвих умовах, діти-сироти, діти залишені без батьківського піклування, діти з багатодітних родин. Ми хотіли, щоб якомога більше дітей подивились новорічну виставу, отримали подарунки та активно та весело провели свій вільний час, — відзначила в.о. Родинського міського голови Катерина Андрійченко. — Ще раз хочу привітати всіх з новорічними та різдвяними святами, побажати міцного здоров’я та гарних друзів».

Після закінчення новорічної вистави дітлахи отримали безкоштовні солодкі подарунки.

«Четвертий рік поспіль ми організовуємо новорічні та різдвяні свята для дітей Покровська та Родинського. В цьому році ми відвідали ще й дітлахів з сіл Добропільського району. Дарувати радість дітям – це легко і приємно. А їх радісні і щирі посмішки — найкраща винагорода!» — підкреслив Сергій Андрійченко.

- Реклама -