У Добропіллі обрали головну красуню міста

- Реклама -

22 грудня в Центрі культури та дозвілля міста Білозерське відбувся фінал першого у Великому Добропіллі конкурс краси. Про це повідомляє Добропільська міська рада.

Цілий місяць учасниці та організатори з особливою відповідальністю готувались до дійства, яке визначило володарку титулу «Міс Добропілля 2018».  11 дівчат віком від 18 до 25 років з різних куточків Великого Добропілля готували номери для виступу, підбирали відповідне вбрання та образи.

Зусилля організаторів, вроду та харизматичність дівчат прийшли оцінити гості свята, які одразу ж поринули в прекрасний світ краси та вишуканості. Тематичні фотозони, червона килимова доріжка, багато світла та музики — все це створювало особливий настрій.

Конкурсна програма включала в себе представлення, інтерв’ю, хореографічний номер і дефіле у коктейльній та вечірній сукнях.

Дівчата вразили присутніх своєю яскравістю, талантом, емоційністю та відкритістю. Кожна з учасниць показала, що вона гідна носити корону королеви краси. Але конкурс передбачає наявність переможців та переможених.

Міс Добропілля 2018 стала Юлія Ферлієвич.

Віце-міс Добропілля 2018 стала Олена Заварзіна.

Міс глядацьких симпатій 2018 стала Анастасія Шуляк.

Нагадаємо, що завтра, 25 грудня, головну красуню обиратимуть у Родинському. Конкурс відбудеться у палаці культури «Шахтар». Початок о 16-00. Вхід вільний для усіх бажаючих.

- Реклама -