Схема стара, а жертви нові: мешканка Добропілля втратила майже 5 тисяч гривень через шахраїв

Сума втрачених потерпілою грошей склала 4 тисячі 675 гривень. Як з’ясувалось, зловмисник здійснив покупку на інтернет-сайті, розрахувавшись грошима з кредитної картки добропільчанки.

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернулась 55-річна місцева мешканка, яка поскаржилась на те, що невідома особа незаконно заволоділа її грошима. З’ясувалось, що напередодні жінці надійшло смс-повідомлення про заблокування банківської картки. Добропільчанка передзвонила на номер телефону, вказаний у повідомленні та під керуванням «співробітника банку» — розблокувала свою карту. Майже одразу жінці було повідомлено, що сума її кредиту стала значно більшою. Наступного дня потерпіла вирушила у відділення банку, де їй повідомили, що вчора за допомогою її карти проводились розрахунки в інтернет-магазині, через що сума заборгованості зросла до 4 тисяч 675 гривень. Дізнавшись про це, ошукана жінка прийшла до поліції.

За даним фактом правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Правопорушнику за даний випадок шахрайства загрожує до 3-х років обмеження волі.

Правоохоронці нагадують: справжні співробітники банків ніколи не уточнюють особисту інформацію своїх клієнтів по телефону. У разі отримання дзвінків від невідомих осіб, які намагаються отримати персональні дані або інформацію про ваші особисті реквізити та рахунки, доцільно припиняти таку розмову і звертатися в контакт-центр банку-емітента платіжної картки або в поліцію.

 

- Реклама -