«Ми зняли таке кіно, за яке не соромно»: актор українського бойовику «Кіборги» відвідав Покровськ

З 13 по 17 грудня у місті Покровськ Донецької області пройшов фестиваль «Дні українського кіно». Проект став ініціативою Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» і втілився за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Як зазначають організатори, головна мета  проекту – посприяти популяризації українського кіно та звернути увагу на відсутність кінотеатрів у маленьких містах України.

КМКФ «Молодість» показує, як актові зали будинків культури можна перетворити на професійні кінозали.

«Покровськ вже 11 місто, в яке ми приїжджаємо з апаратурою, з новим українським кіно для того, щоб показати місцевим глядачам фільми, що були зняті в Україні останніми роками .

Показати місцевим мешканцям та владі, що місцеві будинки культури та творчості, будь-які зали можна облаштувати професійною апаратурою та зробити кінотеатр. Тому що попит на ці послуги є, і люди задоволені», — розповіла журналістам сайту медіа-координаторка КМКФ «Молодість» Марія Можаровська.

Вчора, 17 грудня, у приміщенні Центру творчості та дозвілля відбулася підсумкова прес-конференція, присвячена фестивалю «Дні українського кіно». Спікером виступив актор, який зіграв одну з головних ролей в українському бойовику «Кіборги», Роман Ясіновський.

«Я дуже радий, що є така ініціатива, тому що це не тільки піднімає рівень українського кіно і приваблює глядача до сучасного українського кіно, а це взагалі, я вважаю, потрібно людям.

Я вважаю, що в кожній громаді, у кожному маленькому місці це повинно відбуватися, тому що це об’єднує людей, це те, що робить людей. Фільм «Кіборги» вже по суті рік як на екранах, має резонанс, ми насправді чекаємо на вихід повної  4-х серійної версії фільму, яка вже скоро вийде на екрани.

Я в основному працюю в театрі, і це мій найперший і найулюбленіший досвід, тому що це була команда людей, команда однодумців. Супер — професіоналів. Всі дуже горіли цим фільмом.

Ми намагалися зробити максимально чесне і правдиве кіно, бо фільм знімався з реальних історій. Мені здається, що ми показали дві сторони, тому що ми не хотіли робити однобокого фільму. Ми зняли таке кіно, за яке не соромно!», — підкреслив актор.

- Реклама -