У Мирнограді без опалення залишилися 55 багатоповерхових будинків

- Реклама -

Минулої п’ятниці в мирноградській котельні №2 в мікрорайоні «Молодіжний» одночасно вийшли з ладу два мережевих насоса. Без опалення залишилося 55 багатоповерхових будинків.

Вчора, 17 грудня, на апаратній нараді у виконкомі головний інженер «Димитровтеплосети» Сергій Попов повідомив, що котельня була відремонтована і запущена в роботу в той же день, з 13:00 до 17:00. Ось тільки частина будинків мерзне й досі.

Сергій Олександрович пояснює це завоздушеністю системи, а також тим, що деякі споживачі зливали воду з радіаторів. Однак, як з`ясувалося, представники тепломережі не повідомили про відключення опалення старших будинків. Сергій Попов пояснив, що обдзвін повинна була зробити диспетчер, і пообіцяв знайти винних у цій ситуації.

Варто відзначити, що застарілу котельню №2 в мікрорайоні «Молодіжний» мають намір незабаром закрити. Замість неї працюватиме котельня № 3, яка розташована в цьому ж мікрорайоні і опалювалює зараз мікрорайони «Світлий» і «Східний». А в «Світлому» і «Східному» до кінця року повинні з’явитися дві нові котельні.

- Реклама -