У переміщеному до Покровська ДонНТУ провели відкрите «судове засідання»

- Реклама -

Напередодні Дня працівників суду, студентами Донецького національного технічного університету та Індустріального інституту було організовано спільний захід. Так, молодь спробувала змоделювати проведення відкритого «судового засідання» у формі рольової гри – «Суд над Інтернетом. Internet: глобальне добро чи зло?».

У процесі проведення «судового засідання» студенти змогли відчути себе у ролі таких учасників процесу, як суддя, прокурор, адвокат, свідок, секретар.

Поважним гостем заходу стала член Національної асоціації адвокатів України, практикуючий адвокат Оксана Булгакова, яка на початку «судового засідання» розповіла про особливості процесу та роль адвоката в ньому.

Оксана Дмитрівна відповіла на запитання студентів щодо особливостей оцінки доказів, правового статусу деяких учасників судового процесу, терміни розгляду справ тощо.

Адвокат відмітила, що в Україні введено інститут медіації, метод вирішення спорів із залученням посередників (медіатора), що допомагає проаналізувати конфліктну ситуацію так, аби зацікавлені сторони самостійно змогли обрати варіант рішення, який задовольняв би інтереси та потреби всіх учасників.

- Реклама -